Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Kultura a spolky > ZO ČSZ

webová stránka ZO Radimovice u Želče

Ve fotogaleriích je často koncovka obrázku

ZO zahrádkáři

Vážení přátelé zahrádkáři, naše ZO ČZS byla založena v roce 1981 a v současné době ji tvoří 30 členů. Každý z nich se zaujetím pečuje o svou zahradu, zahrádku, skalku nebo jen skleník a své nejlepší výpěstky má možnost i prezentovat. Touto prezentací je "PRODEJNÍ VÝSTAVA KVĚTIN", jejíž pořádání je nyní hlavní činností naší ZO. Výstava probíhá dva dny na konci dubna a výpěstky i výtvory různých uměleckých řemesel lze nabídnout k prodeji. Dříve jsme ještě pořádali výstavu "ZA KRÁSU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ" ale od té jsme již ustoupili Další činností naší ZO je pořádání různých tématických zájezdů např. do Botanické zahrady v Praze, na výstavu Hobby v Českých Budějovicích nebo na výstavu orchidejí, a to jak pro členy, tak i pro ostatní místní občany. Podílíme se na akcích pořádaných pro děti v naší obci a úzce spolupracujeme s Územní radou ČZS v Táboře.

Naším cílem je, aby se členové, ale i ostatní občané podíleli na zvelebování naší obce a na její prezentaci v širokém okolí. Přijeďte se i vy podívat do naší malebné vesničky, třeba na zmiňovanou výstavu květin.

Zdena Vokurková, předseda ZO - ČZS

Čestné uznání

Naší ZO bylo uděleno v jihočeském krajském kole soutěže Vesnice roku 2010 čestné uznání za dlouholetou tradici pořádání zahrádkářských výstav.

čestné uznání čestné uznání

Výstava květin

ZA KRÁSU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Výstava květin  Výstava květin 2009 4.jpg Výstava květin 2009  Z výstav květin Z výstav květin

Prodejní výstava

prodejní výstava  5.jpg prodejní výstava   prodejní výstava Prodejní výstava květin  Prodejní výstava květin  Prodejní výstava květin

Kvetoucí obec - zahrádky

Z výstav květin Z výstav květin Z výstav květin Z výstav květin Z výstav květin Z výstav květin Z výstav květin Z výstav květin Z výstav květin Z výstav květin Z výstav květin Z výstav květin